UKP-PRO obudowa 3D/CNC

Poradniki dotyczące UKP i nie tylko. Wskazówki dotyczące montażu i obsługi dodatkowych czujników w pojeździe.
tinuviel
Posts: 46
Joined: Sat Nov 05, 2016 5:50 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

UKP-PRO obudowa 3D/CNC

Postby tinuviel » Sun Sep 13, 2020 3:50 pm

Gdyby ktoś chciał zamiennik oryginalnej. Wygląda tak:

Image
Image

https://www.thingiverse.com/thing:4595663

Przód i tył cięte na chińskim CNC z płyty z włókna węglowego (0.6mm) o matowym wykończeniu. Środek druk 3D z ABS. Cięcie zajmuje może 10min, druk koło 2h. Pasuje wyświetlacz jak i płytka z przyciskami dostarczonymi w zestawie. Z tyłu jest miejsce na taśmę. Są też otworzy montażowe - ja tam przykręciłem magnesy bo taki mam uchwyt ale można to dowolnie inaczej zamontować. Pozostłe otworzy są na wypadek gdyby ktoś chciał docisnąć wyświetlacz albo przyciski - tak na wszelki wypadek. Obudowa jest mniejsza i cieńsza od tej oficjalnej. Oczywiście zamiast carbonu może użyć innego materiału - pewnie nawet to wydrukować.

ArT
Posts: 1497
Joined: Wed Mar 25, 2015 8:54 am
Location: Warsaw, Poland
Has thanked: 51 times
Been thanked: 160 times

Re: UKP-PRO obudowa 3D/CNC

Postby ArT » Sun Sep 13, 2020 8:33 pm

Super :-) A uchwyt też drukowałeś czy jakiś uniwersalny?

tinuviel
Posts: 46
Joined: Sat Nov 05, 2016 5:50 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: UKP-PRO obudowa 3D/CNC

Postby tinuviel » Sun Sep 13, 2020 9:15 pm

ArT wrote:Super :-) A uchwyt też drukowałeś czy jakiś uniwersalny?


uchwyt tez drukowany + magnetyczny uchwycik baseus ale to bylo zrobione pod telefon z androidem ktory tam mial byc jako wyswietlacz (co nie wypalilo) dlatego tez jest taki masywny. jak juz jest to go zostawilem ale pod sam wyswietlacz od ukp to mozna znacznie subtelniejszy zrobic.

bosman833
Posts: 4
Joined: Sun Feb 20, 2022 11:55 am

Re: UKP-PRO obudowa 3D/CNC

Postby bosman833 » Fri Feb 17, 2023 8:36 pm

Ma ktoś do sprzedania obudowa wyświetlacza do ukp3 na LCD 2.5 cała szuka może ma ktoś używane do sprzedania chętnie odkupie


Return to “Poradniki”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron