UKP 3.2 cały czas pokazuje trójkąt ostrzegawczy

Pytania techniczne oraz porady dotyczące kompatybilności i funkcjonalności UKP.
Dudi
Posts: 15
Joined: Tue Mar 08, 2016 7:04 pm
Has thanked: 1 time

UKP 3.2 cały czas pokazuje trójkąt ostrzegawczy

Postby Dudi » Tue Mar 08, 2016 7:07 pm

Witam,
dzisiaj podłączyłem sobie UKP w aucie (na razie tylko 4 kabelki, uziemienie, światła, zapłon, akumulator) i mam następujący problem. Po odpaleniu silnika UKP pokazuje zegarek (ustawiłem w aplikacji jako pierwszy ekran) i po chwili pojawia się trójkąt ostrzegawczy. Następnie po około minucie powraca na zegarek i znowu po paru sekundach pojawia się trójkąt ostrzegawczy. Czego to może być wina? Brak klawiaturki? Wszystkie alerty zostały wyłączone w aplikacji.

ArT
Posts: 1515
Joined: Wed Mar 25, 2015 8:54 am
Location: Warsaw, Poland
Has thanked: 52 times
Been thanked: 161 times

Re: UKP 3.2 cały czas pokazuje trójkąt ostrzegawczy

Postby ArT » Fri Mar 11, 2016 8:42 am

To jest system alertów.
Jeżeli nie wyświetla obok żadnej informacji to musisz mieć któryś alert włączony z zakładki "alerty" i nie skonfigurowanego wejścia odpowiedzialnego za dane wskazania.
Wrzuć swoje ustawienia UKP (Ustawienia -> zapisz ustawienia do pliku).

Dudi
Posts: 15
Joined: Tue Mar 08, 2016 7:04 pm
Has thanked: 1 time

Re: UKP 3.2 cały czas pokazuje trójkąt ostrzegawczy

Postby Dudi » Fri Mar 11, 2016 7:37 pm

Zaimportowany plik, spakowany jako rar, ponieważ system załączników na forum, nie chciał przyjąć jako .ukp

#EDIT:
Ok, w końcu udało się zaktualizować UKP do wersji 3.3 i problem z alertami ustąpił. Nie mniej jednak dalej mam mały problem z klawiaturą. Gdy uruchamiam zapłon, UKP się załącza, klawiaturka nie działa. Muszę wyłączyć zapłon i ponownie włączyć, gdy UKP pokazuje ekran podsumowania. Wtedy klawiaturka działa. Było tak na 3.2 i jest tak samo na 3.3. Czego to może być wina? Ustawienia fabryczne przywracane, etc.
Attachments
UKP_v3-2_ustawienia_2016-3-11_184320.rar
(2.43 KiB) Downloaded 287 times

ArT
Posts: 1515
Joined: Wed Mar 25, 2015 8:54 am
Location: Warsaw, Poland
Has thanked: 52 times
Been thanked: 161 times

Re: UKP 3.2 cały czas pokazuje trójkąt ostrzegawczy

Postby ArT » Mon Mar 14, 2016 8:48 pm

Ustawienia z załącznika działają poprawnie.

Za każdym razem klawiatura nie działa?
Albo coś w połączeniach, albo coś z modułem.
W połączeniach mogą być przebicia (np. jak wyświetlacz lub klawiatura jest zaklejana klejem na ciepło po padach lutowniczych - ten klej potrafi przewodzić niewielki prąd).
Możesz też zresetować pamięć w UKP - w programie naciśnij CTRL + ALT + SHIFT + R (a potem przywróć ustawienia domyślne w programie i zapisz je do UKP)
Moduł możemy sprawdzić i przetestować (proszę o kontakt na mail).


Return to “Wsparcie Techniczne”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests