Problem po aktualizacji UKP-3

Pytania techniczne oraz porady dotyczące kompatybilności i funkcjonalności UKP.
EndriuW163
Posts: 6
Joined: Thu Feb 20, 2020 11:46 am

Problem po aktualizacji UKP-3

Postby EndriuW163 » Tue Nov 03, 2020 8:27 am

Cześć.
Ostatnio po odpięciu akumulatora przy naprawie auta UKP-3 zaczęło "świrować" zawyżając spalanie o jakies 5L/100km, reszta parametrów była realna. Po podpięciu komputera i aktualizacji do wersji 3.8 "umarł" czujnik temperatury wewnętrznej a spalanie niezależnie od prędkości było podawane tylko w L/h, zasięg w h. Po przywróceniu ustawień fabrycznych, ożyła temperatura wewnętrzna ale umarła zewnętrzna, zauważyłem jeszcze że przy ekranie 1, przełączanie okna z napięciem nie działa z przycisku SW3 tylko SW2. Zrobiłem jeszcze 2 razy przywrócenia do ustawień fabrycznych i ustawienia na nowo z palucha ale nic to nie poprawiło.
Ktoś wie co jeszcze mogę zrobić? :)

ArT
Posts: 1497
Joined: Wed Mar 25, 2015 8:54 am
Location: Warsaw, Poland
Has thanked: 51 times
Been thanked: 160 times

Re: Problem po aktualizacji UKP-3

Postby ArT » Tue Nov 03, 2020 9:19 am

Spalanie w l/h i brak prędkości - uaktywnił Ci się tryb łodzi po aktualizacji, ale po przywróceniu ustawień fabrycznych on jest dezaktywowany. Reszta problemów nie ma związku z aktualizacją. Jaką wersje miałeś przed aktualizacją? Zaktualizujemy jeszcze raz i zobaczymy.

EndriuW163
Posts: 6
Joined: Thu Feb 20, 2020 11:46 am

Re: Problem po aktualizacji UKP-3

Postby EndriuW163 » Tue Nov 03, 2020 10:46 am

Ogólnie przez te ponad pół roku jestem bardzo zadowolony z komputerka,
cieszę się że urządzonko jest krajowe, fajnie że komuś się chce i robi to na poziomie! a że jest jeszcze szybkie wsparcie to już w ogóle szacun.
Ale koniec już wazelinowania :) najbardziej chciałbym zewnętrzny termometr odzyskać bo przydaje mi się dźwiękowy alert gołoledzi.
Od zakupu do teraz nic nie zmieniałem, była chyba v3,6 a teraz mam: software v3.8.0; firmware v3.8.0; hardware v3

ArT
Posts: 1497
Joined: Wed Mar 25, 2015 8:54 am
Location: Warsaw, Poland
Has thanked: 51 times
Been thanked: 160 times

Re: Problem po aktualizacji UKP-3

Postby ArT » Tue Nov 03, 2020 11:04 am

Na PM wysyłam Ci instrukcje jak go jeszcze raz przeaktualizować do wersji 3.6 (maj 2018)
Jak go zaktualizujesz ustaw fabryczne ustawienia a później ręcznie poustawiaj (bez ładowania pliku ustawień) i zobacz czy temperatura działa - jak nie działa to może czujnik padł?


Return to “Wsparcie Techniczne”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests