UKP Pro a sygnał CAN

Pytania techniczne oraz porady dotyczące kompatybilności i funkcjonalności UKP.
Qbek
Posts: 1
Joined: Tue Aug 16, 2022 1:17 pm

UKP Pro a sygnał CAN

Postby Qbek » Tue Aug 16, 2022 1:35 pm

Wrzuciłem do starego Jeepa nowoczesny silnik. Chciałbym mieć teraz dostęp do wskazań czujników ciśnienia oleju, temperatury cieczy, ciśnienia doładowania itp. Wszystkie te dane można by zaczytać z ecu. Pytanie czy UKP-Pro ma możliwość odczytania tych danych po podłączeniu po CAN'ie czy trzeba się wpinać w każdy czujnik osobno?

ArT
Posts: 1497
Joined: Wed Mar 25, 2015 8:54 am
Location: Warsaw, Poland
Has thanked: 51 times
Been thanked: 160 times

Re: UKP Pro a sygnał CAN

Postby ArT » Wed Aug 17, 2022 2:24 pm

Trzeba się wpinać w każdy czujnik osobno, nie ma obsługi CAN'a.
Moduł z obsługą CAN będzie, prototyp już działa, ale do finalnego projektu jeszcze długie miesiące. Będzie bez wyświetlacza - tylko aplikacja android i na bluetooth. Kompatybilny wyświetlacz (też na CAN) się pojawi ale w późniejszym okresie. Jeżeli chcesz mogę Cię wpisać na listę chętnych na pierwszy rzut jak już taki moduł się pojawi (jeszcze przed oficjalną sprzedażą).

tinuviel
Posts: 46
Joined: Sat Nov 05, 2016 5:50 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: UKP Pro a sygnał CAN

Postby tinuviel » Mon Aug 29, 2022 2:44 pm

ArT wrote:Trzeba się wpinać w każdy czujnik osobno, nie ma obsługi CAN'a.
Moduł z obsługą CAN będzie, prototyp już działa, ale do finalnego projektu jeszcze długie miesiące. Będzie bez wyświetlacza - tylko aplikacja android i na bluetooth. Kompatybilny wyświetlacz (też na CAN) się pojawi ale w późniejszym okresie. Jeżeli chcesz mogę Cię wpisać na listę chętnych na pierwszy rzut jak już taki moduł się pojawi (jeszcze przed oficjalną sprzedażą).


nie wiem jak Qbek ale ja chęty na testy ;)


Return to “Wsparcie Techniczne”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron